To jsme my. Periferie Cafe.

Výběrová káva

Připravujeme výběrovou kávu z pražírny The Naughty dog. Nabízíme i malá balení výběrových káv od různých českých i zahraničních pražíren.

Nejen snídaně po celý den

Umíme nejlepší snídaně široko daleko. Používáme máslo, farmářská vejce, kváskový chleba a šunku od kosti. A ty naše buchty, koláče a dorty? Jsou prostě skvělé. Dáte si u nás klasiku, vege, vegan i bezlepkové dobroty. Jsme konzervativní i progresivní aneb milujeme bábovku & štrúdl, stejně tak, jako naše vege curry.

Kultura na periferii

Kultura nás baví. Vystavujeme obrazy, promítáme, křtíme nové knihy, děláme autorská čtení, koncertujeme, prodáváme knihy, můžete si u nás přečíst objektivní denní tisk i různá periodika. V rámci našich workshopů cvičíme jógu, vyrábíme přírodní kosmetiku, degustujeme rum a tak dále. U nás se stále něco děje.

Oslavy & párty

U nás můžete oslavit cokoliv - narozeniny, rozlučku se svobodou, uspořádat oslavu svých dětí, firemní večírek i "baby shower". Připravujeme catering na míru podle toho, co máte rádi - dobrý, originální a krásný.

Čaj? rum? bum!

Nabízíme kvalitní sypané čaje, vína z vinařství Polehňa, pivo Beznoska a další výběrový alkohol, kde si vybere každý. Připravujeme domácí limonády, kávové nápoje i naši horkou čokoládu. 

FB & Instagram

Tady se dozvíte vše, co se děje v kavárně.

Adresa:

Branická 473/49, 147 00 Praha 4

Kontakt:

tel. 244 402 487
periferiecafe@gmail.com

Otevírací doba:

        po-pá 8:00-21:00          
so 10:00-21:00      
ne 14:00-20:00      

© Copyright Periferie Cafe